• De Weebosch 1

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    4 dec.De Weebosch 1 - EMK 1
    11 dec.Knegselse Boys 1 - De Weebosch 1
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagStatusDetails
    Terlo 1 - De Weebosch 127 nov.1 - 1Uitgespeeld
    SVSOS 1 - De Weebosch 120 nov.1 - 1Uitgespeeld
  • Poulestanden De Weebosch 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1De Bocht'80 187101822
    2Netersel 187101722
    3Terlo 195221017
    4DOSKO'32 19513-116
    5EMK 19504415
    6DEES 18413313
    7Casteren 184041012
    8De Weebosch 19225-68
    9SVSOS 19225-98
    10Knegselse Boys 19126-135
    11Sterksel 19126-255
    12Hulsel 19045-84

    Poulestanden De Weebosch 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Bergeijk 1321067
    2EFC 2320116
    3De Raven 1310223
    4De Weebosch 13012-91
  • Team gegevens

    TeamDe Weebosch 1
    Competitie
    Geslachtman
    CategorieVeld Algemeen/Zondag
    Shirtkleur
    Omschrijving